بهمنی

در دنیای امروز سه نوع آدم وجود دارد: 1." مسموم کننده ها " یعنی کسانی که دلسردتان میکنند و خلاقیتتان را زیر پا میگذارند و میگویند که نمیتوانید کاری بکنید. . . 2."سر به راهها" یعنی کسانیکه خوش قلبند اما سرشان به کار خودشان است. آنها بفکر نیازهای خودشان هستند. کار خودشان را میکنند و هرگز برای کمک به دیگران پا پیش نمیگذارن. . . 3."الهام بخش ها" یعنی کسانی که پیش قدم میشوند تا زندگی دیگران را غنی کنند، روحیه آنهارا بالا ببرند و به آنها الهام ببخشند. ما باید الهام بخش باشیم و خودمان را با افراد الهام بخش احاطه کنیم و با آنها معاشرت بیشتری داشته باشیم.

اینستاگرام تلگرام

بــهـمـنـی عزیز من..

بهمنی

نـاشـر

عزیز من
اگر زاويه ديدمان نسبت به چيزی يكی نيست، بگذار يكی نباشد. بگذار در عين وحدت مستقل باشيم. بخواه كه در عين يكی بودن، يكی نباشيم. بخواه كه همديگر را بفهمیم نه ناپديد. بگذار صبورانه و مهرمندانه درباب هر چيز كه مورد اختلاف ماست بحث كنيم، اما نخواهيم كه بحث، ما را به نقطه مطلقا واحدی برساند.

بحث، بايد ما را به ادراک متقابل برساند نه فنای متقابل اينجا سخن از رابطه عارف با خدا ی عارف در ميان نيست. سخن از ذره ذره واقعيت‌ها و حقيقت‌های عينی و جاری زندگی است. بيا بحث كنيم، بيا معلوماتمان را تاخت بزنيم بيا كلنجار برويم، اما سرانجام نخواهيم كه غلبه كنيم!

بيا حتی اختلاف‌های اساسی و اصولی زندگی ‌مان را در بسياری زمينه‌ها تا آنجا كه حس می‌كنيم دوگانگی، شور و حال و زندگی می‌بخشد نه پژمردگی و افسردگی و مرگ، حفظ كنيم.

من و تو حق داريم در برابر هم قدعلم كنيم و حق داريم بسياری از نظرات و عقايد هم را نپذيريم بی‌آنکه قصد تحقير هم را داشته باشيم!

عزيز من
بيا متفاوت باشيم...

بالا